Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muszę się wyrwać z rodzinnego piekła

Utworzony przez JP, 26 października 2010 r. o 18:56 Powrót do artykułu
bogata napisał:
z tego co wiem pani diana ma 3 dzieci i wszytskie byly planowane! wakacje co roku spędzają na karaibach cala rodzina... a to prawda co pisze pani diana.. gratuluje odwagi!!!!!!
ona na karaibach jak ona ledwo z kancem wiarze i nie ma 3 tylko 4 plodzi jedno za drugim kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ssssssssssssss napisał:
ona na karaibach jak ona ledwo z kancem wiarze i nie ma 3 tylko 4 plodzi jedno za drugim kretynie
napinacze ogarnijcie sie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac jacy inteligenci ta czytaja juz jej przyklepali dzieci biede karaiby hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam Panią Iwonę za troskę za dzieci tylko gdzie rozum był wcześniej????? A ganię za to że ma czelność tak kłamać. Przecież mieszka w domu jedno rodzinnym w Zagrodach który ma cały do dyspozycji. Paniom z MOPR proponuję wyjść za biurka powoli żeby kawy nie wylać na siebie i przyjrzeć się sprawie z bliska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bleeee napisał:
napinacze ogarnijcie sie !!!
pomylili mnie z kims innym...kuwa ja mam tylko taki nick a nie imie...i nie jestem ta osoba za ktora mnie maja mam na imie sylwia a nie diana...wiem z ktora diana mnie myslicie ale ona 4 dzieci a ja jak wzesniej pisalam 3!!!!zmienie nick aby nie bylo watpliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośka napisał:
Podziwiam Panią Iwonę za troskę za dzieci tylko gdzie rozum był wcześniej????? A ganię za to że ma czelność tak kłamać. Przecież mieszka w domu jedno rodzinnym w Zagrodach który ma cały do dyspozycji. Paniom z MOPR proponuję wyjść za biurka powoli żeby kawy nie wylać na siebie i przyjrzeć się sprawie z bliska.
na prawda prawda ze na jakiemuś wsi mieszka...a w domu to już nie mieszkała ponad rok temu z tego co ja wiem... wiec z jakiego piekła chce się wyrwać????????? widzę ze polowa to tutaj to sami jej znajomi przerywają zmowę milczenia ale jaja... właśnie i tacy dostają a ten co siedzi i plącze cicho czeka dalej aż uśmiechnie się do niego los sprawiedliwie a bo tylko ona ma chore dzieci... wystarczy pójść do szpitala do dska na onkologie czy kardiologie to są bardzo chore dzieci... i im trzeba pomagać.. a córka pani Iwony urodziła się zdrowa... padaczka na tle nerwowym to co oni z tymi dziećmi robią zabrać im... ze na tle nerwowym dziecko padaczki dostaje... skoro ma takie warunki zabrać dzieci dopóki się sami nie postarają o normalne warunki dla nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem dobrze sytuowana osoba finansowo mamy jedno dziecko i w dzisiejszych czasach zastanawiam się mocno nad drugim dzieckiem..... mimo ze mamy warunki ale to dlatego ze myślę głowa a nie pupa... a głowa rodziny jest mąż jakby nie było i to na jego głowie spoczywa obowiązek zapewnienia dzieciom w miarę godnego życia... jak nie umie się o to postarać po co tyle dzieci machać.... proste... ja jak bym nie miał mieszkania nie zdecydował bym się na kolejne dziecko bezmyślność ludzi dorosłych nie ma granic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre napisał:
na prawda prawda ze na jakiemuś wsi mieszka...a w domu to już nie mieszkała ponad rok temu z tego co ja wiem... wiec z jakiego piekła chce się wyrwać????????? widzę ze polowa to tutaj to sami jej znajomi przerywają zmowę milczenia ale jaja... właśnie i tacy dostają a ten co siedzi i plącze cicho czeka dalej aż uśmiechnie się do niego los sprawiedliwie a bo tylko ona ma chore dzieci... wystarczy pójść do szpitala do dska na onkologie czy kardiologie to są bardzo chore dzieci... i im trzeba pomagać.. a córka pani Iwony urodziła się zdrowa... padaczka na tle nerwowym to co oni z tymi dziećmi robią zabrać im... ze na tle nerwowym dziecko padaczki dostaje... skoro ma takie warunki zabrać dzieci dopóki się sami nie postarają o normalne warunki dla nich.
A masz dzieci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A masz dzieci???
właśnie niema bo niema warunków by im zapewnić godne życie jak będę miał pomyśle o dziecku... i wystrzegam się na prawo i lewo zabezpieczenia są dostępne bez recepty... i tańsze niż potem utrzymanie dziecka i ich utrzymanie tego bmw o którym ktoś wspomniał wyżej:) mnie na samochód nawet nie stać.. :*(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaa napisał:
ja tez mieszkam na tym osiedlu i rzadnych zastrzezen to tej rodziny nie mam a pani diana jest znana z dzieciorobstwa wiec nie wypowiadaj sie o kims jak sama nie lepsza jestes ty jestes kretynka a nie czlowiek
moje dzieci to moja sprawa ja nic nie pisałam....i napewno niepodpisałam sie swoim imieniem!!!!ktoś podpisał sie diana bo tak było najłatwiej...mnie nieinteresoja problemy innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre napisał:
właśnie niema bo niema warunków by im zapewnić godne życie jak będę miał pomyśle o dziecku... i wystrzegam się na prawo i lewo zabezpieczenia są dostępne bez recepty... i tańsze niż potem utrzymanie dziecka i ich utrzymanie tego bmw o którym ktoś wspomniał wyżej:) mnie na samochód nawet nie stać.. :*(
co najłatwiej??? Diana to byl czysty przypadek wszedzie mam taki nick...i wcale sie nie musze tłumaczyc a to ze jakies deb***e pomylili mnie z kims innym to gratuluje inteligencji...bo to jedna diana takie jest czy nick w sieci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmienilam nick zeby zaraz nie bylo podejrzen ze sie pod kogos podszywam...same dzieci neostrady tu siedza....temat jest o Iwonie a nie o kims kogo macie na mysli.....wiec nie wymieniajcie tu osob z Tatar ktore maja zle sytuacje i po ile to oni maja dzieci i jakie warunki...artu kul jest o danej osobie a nie ocalych Tatarach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotek napisał:
zmienilam nick zeby zaraz nie bylo podejrzen ze sie pod kogos podszywam...same dzieci neostrady tu siedza....temat jest o Iwonie a nie o kims kogo macie na mysli.....wiec nie wymieniajcie tu osob z Tatar ktore maja zle sytuacje i po ile to oni maja dzieci i jakie warunki...artu kul jest o danej osobie a nie ocalych Tatarach....
dobrze powiedziane tamte ososby jak niektorzy obroncy pisza maja po kilkoro dzieci i jakos i robia z siebie pajaca i do mediow nie lataja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotek napisał:
zmienilam nick zeby zaraz nie bylo podejrzen ze sie pod kogos podszywam...same dzieci neostrady tu siedza....temat jest o Iwonie a nie o kims kogo macie na mysli.....wiec nie wymieniajcie tu osob z Tatar ktore maja zle sytuacje i po ile to oni maja dzieci i jakie warunki...artu kul jest o danej osobie a nie ocalych Tatarach....
moge sie zalozyc ze niedlugo zobaczymy Iwone i jej cala rodzine w mediach dla tvn to niezly material...program UWAGA.....TEMAT: KOBIETA I JEJ RODZINA CHCA WYUDZIC MIESZKANIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego na tym foto nie ma jej meza?????????????? wstydzil sie pokac....bo co by ta wies gadala...mieszkaja w domku i staraja sie o mieszkanie ehehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotek napisał:
co najłatwiej??? Diana to byl czysty przypadek wszedzie mam taki nick...i wcale sie nie musze tłumaczyc a to ze jakies deb***e pomylili mnie z kims innym to gratuluje inteligencji...bo to jedna diana takie jest czy nick w sieci???
nie macie o czym plotkowac ja jestem z tatar i ona jest oki a wy zajmijcie sie takimi osobami jak d... czy ma.... ktore maja po 4 i 5 dzieci i hlaja piwska a dzieci w samowolke puszczone i do tego lataja po moprach i udaja biednych to one sa swiete kretyni jestescie wszyscy tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotek napisał:
a czego na tym foto nie ma jej meza?????????????? wstydzil sie pokac....bo co by ta wies gadala...mieszkaja w domku i staraja sie o mieszkanie ehehhe
mieszkaja na stancj w 57 ich mezowie pracuja na czarno zarabiaja po 3 tysiace i lataja do mopru kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zastanówcie się co piszecie...jak zauwazyliscie to ojciec nie uczestniczy w tym reportazu więc nie macie prawa pisać o nim i jego rodzinie, tymbardziej że nikt nie wie jaka jest prawda...i niesłusznie obrywa się niewinnym ludziom. Zastanówcie sie wiec nim cokolwiek napiszcie bo może to czytaja ludzie którzy tez maja uczucia i wasze komentarze ich ranią. A reportaz mija się z prawdą więc darujcie sobie.Pani Iwonie gratuluje pomysłu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaa napisał:
nie macie o czym plotkowac ja jestem z tatar i ona jest oki a wy zajmijcie sie takimi osobami jak d... czy ma.... ktore maja po 4 i 5 dzieci i hlaja piwska a dzieci w samowolke puszczone i do tego lataja po moprach i udaja biednych to one sa swiete kretyni jestescie wszyscy tutaj
mieszkali a nie mieszkaja!!!!!!!!a kretyn to jestes ty idioto.....jak nie wiesz to sie nie udzielaj na ten temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wczoraj obserwuję dziwny natłok frustratów,którym nienawiśc do tego stopnia ograniczyła zdolnośc przewidywania przyszości,że nie zdają sobie sprawy,ze wkrótce poniosą konsekwencje szkalowania pani Iwony w sieci.Internet daje wam fałszywe poczucie anonimowosci.Odpowiednie służby ,już mają wasze IP komputerów a dostawca internetu szykuje imienną listę "trolli"internetowych.Chcieliście sobie ulżyć??No,to się udało!Teraz przyjdzie za to zapłacić.Zło,którego dokonaliście poszło w swiat,ale wróci do jego autorów ze zdwojoną siłą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...